Naszą siłą jest doświadczenie i wyszkolona kadra

Infrastruktura drogowa

Wraz z początkiem budowy nowych dróg oraz remontem isniejących, na dużą skalę, Nasza Firma wyspecjalizowała się w budowie infrastruktury towarzyszącej tym inwestycjom. Od początku 2010r. zrealizowaliśmy szereg inwestycji drogowych w zakresie:

  • budowy kanalizacji deszczowej
  • przebudowy, budowy sieci wodociągowych
  • przebudowy, budowy sieci gazowych i ciepłowniczych
  • budowy zbiorników wodnych
  • przebudowy rzek i cieków wodnych
  • budowy przepustów drogowych
  • oraz wielu innych niewidocznych, ale istotnych ze wzgledu na funkcjonowanie elementów infrastruktury drogowej

W 2015r widząc potrzebę dalszego rozwoju Firmy została utworzona nowa jednostka pod nazwą Inżynieria Lądowa. Od tej pory jesteśmy w stanie wykonywać inwestycje drogowe samodzielnie. W ciągu paru lat, wykonaliśmy kilkanaście inwestycji drogowych, począwszy od uliczek osiedlowych po drogi gminne i powiatowe. Zdobywając doświadczenie, oraz rozwijając park maszynowy mamy nadzieje na coraz to większe wyzwania dotyczące budownictwa drogowego.

W 2017r podjeliśmy słuszną decyzję dotyczącą przyszłości realizacji robót branży sanitarnej. W związku ze wzrostem zainteresowania inwestorów dotyczących budowy, oraz renowacji sieci metodą bezwykopową nasza firma stawia pierwsze kroki związane z tymi zadaniami. Udało sie pozyskać pierwsze kontrakty na realizację tych zadań. Zdobywając doświadczenie i pozyskując nowe techniki realizacji robót, mamy nadzieję na duży i szybki rozwój dotyczący tej dziedziny budownictwa.

ZACHĘCAMY
DO KONTAKTU
Szczegółową ofertę
przedstawią Państwu
nasi specjaliści
WIĘCEJ
SPRAWDŹ
OFERTĘ
Wychodząc naprzeciw
oczekiwaniom rynku
wprowadzamy nowe usługi
dla naszych partnerów i
klientów
WIĘCEJ
Logo Europejski fundusz rozwoju regionalnego